فورمهای کانکور

فرمت این مجموعه پی دی اف و شامل فورمهای کانکور سالهای 1391 و 1392 به شکل طبقه بندی شده میباشد. این مجموعه شامل سوالات بخشهای ریاضیات، علوم طبیعی، علوم دینی، علوم اجتماعی و ادبیات است. پاسخنامه سوالات هر صفحه در پایین همان صفحه درج میباشد. از لینک ذیل میتوانید فورمهای کانکور سالهای 1391 و 1392 را داونلود کنید. حجم این مجموعه در حدود 8MB میباشد.
فرمت این مجموعه پی دی اف و شامل فورمهای کانکور سال 1393 هجری خورشیدی میباشد. این مجموعه مانند فورمهای کانکور سالهای 1391 و 1392 به شکل طبقه بندی شده نیست و شامل 71 فورم کانکور که هر فورم شامل 160 سوال است، میباشد. پاسخنامه تمام فورمها در اخیر مجموعه فورمها وجود دارد. از لینک ذیل میتوانید فورمهای کانکور سال 1393 را داونلود کنید. حجم این مجموعه در حدود 16MB میباشد.
این مجموعه شامل سوالات بخشهای ریاضیات، علوم طبیعی، علوم دینی، علوم اجتماعی، ادبیات و جیولوژی از فورمهای کانکور سال 1394 به شکل طبقه بندی شده میباشد. جواب درست هر سوال در خود سوال نشانی شده است. از لینک ذیل میتوانید فورمهای کانکور سال 1394 را داونلود کنید. حجم این فایل در حدود 14MB میباشد.

بخش دیدگاه ها

 1. استاد محترم او چپتر سوالات حساب و الجبر را که ۷ ماه قبل گذاشته بودین باز هم اپلود کنید بسیار ضرورت دارم

  • بسیار سپاس گذاری میکنیم از این خدمات بزرگ شما ولی یک پشنهاد دارم که کتاب های آموزشی بخشهای دیگر ریاضیات وفزیک کمیا موجود نیست اگر لطف نموده بعضی از کتابهای یاد شده را نیز درسایت خویش به نشر برسانید

 2. سلام به خدمت شما….
  داکتر صاحب اگر لطف نموده و رهنمای معلم صنوف 7 ,8,9 را آپلود کنید خوشحال می شوم

 3. با عرض سلام داکتر صاحب! ازخداوند کریم برای تان اجر عظیم استدعا میکنم تشکر از زحمت کشی های شما وتمامی انیس گروپ که در تربیه اولاد وطن انجام میدهید

 4. جناب داکتر صاحب سلام !در حفظ خداوند متعال باشید از کجا میتوانیم کتاب زیبا حساب که از طرف انیس گروپ نشر شده ویا فورم های کانکورکه تهیه شده خریداری نمایم

 5. سلام خدمت شما استاد گرانقدر در حفظ و امان خداوند دانا و توانا باشید
  استاد جان باید بگویم که کتاب حسابی که شما تهیه و ترتیب نموده اید واقعاً یک کتاب عالی میباشد. با وجودیکه من خودم از مضامین ساینسی چیزی بر داشته کرده نمیتوانم. ولی کتاب حساب شما را که تحت مطالعه قرار دادم واقعاً برایم مفید واقع شد.
  پس اگر امکان باشد دیگر مضامین ساینسی مثل کتاب حساب که از ابتدا شروع شده باشد. به دانلود بگذارید……….
  تشکر از شما…..

  • کانکورهای آزمایشی را دوباره فعال میکنم. مشکل در دیدن نتایج در آخر امتحان وجود داشت. هر زمانیکه این مشکل حل شود، دوباره آنها را فعال میکنم و سایر امتحانات را نیز اضافه میکنم.

 6. سلام استاد گران قدر.
  تشکر زیاد از زحمت های شبانه روزی تان برای جوانان کشور .
  بوجود تان افتخار میکنم .
  حل تمرینات جیولوژی را در سایت دریافت کرده نتوانستم خواستم پرسان کنم که وجود دارد یا نه .
  تشکر .

  • متاسفانه حل تمرینات جیولوجی وجود ندارد.

 7. سلام، از تمام زحمات شما واقعا سپاسگزارم.
  ازینکه ممد درسی ره بصورت رایگان برای ما تهیه کردین واقعا خوشحالیم

 8. ﺳﻼﻡ اﺣﺘﺮاﻣﺎﺕ ﺗﻘﺪﻳﻢ ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﻛﻮﺭﺱ اﻧﻴﺲ ﺑﻨﺪﻩ ﻧﻤﻴﺘﻮاﻧﻢ ﺑﻪ ﻛﺪاﻡ اﻟﻔﺎﻅ اﺯ ﺷﻤﺎ ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﺗﺸﻜﺮ و اﻣﺘﻨﺎﻥ ﻛﻨﻢ.

 9. سلام و احترامات خدمت شما داکتر صاحب…
  لطفاً اگر امکان دارد کتاب های جیبی کارخانگی مضامین را نیز اپلود کنید.
  سپاس

  • به بخش مجموعه سوالات بروید. سوالات را در صفحه ویب سایت نوشته ام. برای فعلاً کم است اما در ادامه سوالات بیشتر را اضافه خواهم کرد. به لینک ذیل میتوانید مراجعه کنید:
   مجموعه سوالات

  • رضا جان، موفق و کامگار باشید!

دیدگاه‌ تان را بنویسید