فورم های کانکور
فرمت این مجموعه پی دی اف و شامل فورمهای کانکور سالهای 1391 و 1392 به شکل طبقه بندی شده میباشد. این مجموعه شامل سوالات بخشهای ریاضیات، علوم طبیعی، علوم دینی، علوم اجتماعی و ادبیات است. پاسخنامه سوالات هر صفحه در پایین همان صفحه درج میباشد. از لینک ذیل میتوانید فورمهای کانکور سالهای 1391 و 1392 را داونلود کنید. حجم این مجموعه در حدود 8MB میباشد.
فرمت این مجموعه پی دی اف و شامل فورمهای کانکور سال 1393 هجری خورشیدی میباشد. این مجموعه مانند فورمهای کانکور سالهای 1391 و 1392 به شکل طبقه بندی شده نیست و شامل 71 فورم کانکور که هر فورم شامل 160 سوال است، میباشد. پاسخنامه تمام فورمها در اخیر مجموعه فورمها وجود دارد. از لینک ذیل میتوانید فورمهای کانکور سال 1393 را داونلود کنید. حجم این مجموعه در حدود 16MB میباشد.
این مجموعه شامل سوالات بخشهای ریاضیات، علوم طبیعی، علوم دینی، علوم اجتماعی، ادبیات و جیولوژی از فورمهای کانکور سال 1394 به شکل طبقه بندی شده میباشد. جواب درست هر سوال در خود سوال نشانی شده است. از لینک ذیل میتوانید فورمهای کانکور سال 1394 را داونلود کنید. حجم این فایل در حدود 14MB میباشد.

Twitter Facebook Google+

بخش دیدگاه ها

 1. استاد محترم او چپتر سوالات حساب و الجبر را که ۷ ماه قبل گذاشته بودین باز هم اپلود کنید بسیار ضرورت دارم

  • بسیار سپاس گذاری میکنیم از این خدمات بزرگ شما ولی یک پشنهاد دارم که کتاب های آموزشی بخشهای دیگر ریاضیات وفزیک کمیا موجود نیست اگر لطف نموده بعضی از کتابهای یاد شده را نیز درسایت خویش به نشر برسانید

 2. سلام به خدمت شما….
  داکتر صاحب اگر لطف نموده و رهنمای معلم صنوف 7 ,8,9 را آپلود کنید خوشحال می شوم

 3. با عرض سلام داکتر صاحب! ازخداوند کریم برای تان اجر عظیم استدعا میکنم تشکر از زحمت کشی های شما وتمامی انیس گروپ که در تربیه اولاد وطن انجام میدهید

 4. جناب داکتر صاحب سلام !در حفظ خداوند متعال باشید از کجا میتوانیم کتاب زیبا حساب که از طرف انیس گروپ نشر شده ویا فورم های کانکورکه تهیه شده خریداری نمایم

 5. سلام خدمت شما استاد گرانقدر در حفظ و امان خداوند دانا و توانا باشید
  استاد جان باید بگویم که کتاب حسابی که شما تهیه و ترتیب نموده اید واقعاً یک کتاب عالی میباشد. با وجودیکه من خودم از مضامین ساینسی چیزی بر داشته کرده نمیتوانم. ولی کتاب حساب شما را که تحت مطالعه قرار دادم واقعاً برایم مفید واقع شد.
  پس اگر امکان باشد دیگر مضامین ساینسی مثل کتاب حساب که از ابتدا شروع شده باشد. به دانلود بگذارید……….
  تشکر از شما…..

  • کانکورهای آزمایشی را دوباره فعال میکنم. مشکل در دیدن نتایج در آخر امتحان وجود داشت. هر زمانیکه این مشکل حل شود، دوباره آنها را فعال میکنم و سایر امتحانات را نیز اضافه میکنم.

 6. سلام استاد گران قدر.
  تشکر زیاد از زحمت های شبانه روزی تان برای جوانان کشور .
  بوجود تان افتخار میکنم .
  حل تمرینات جیولوژی را در سایت دریافت کرده نتوانستم خواستم پرسان کنم که وجود دارد یا نه .
  تشکر .

  • متاسفانه حل تمرینات جیولوجی وجود ندارد.

 7. سلام، از تمام زحمات شما واقعا سپاسگزارم.
  ازینکه ممد درسی ره بصورت رایگان برای ما تهیه کردین واقعا خوشحالیم

 8. ﺳﻼﻡ اﺣﺘﺮاﻣﺎﺕ ﺗﻘﺪﻳﻢ ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﻛﻮﺭﺱ اﻧﻴﺲ ﺑﻨﺪﻩ ﻧﻤﻴﺘﻮاﻧﻢ ﺑﻪ ﻛﺪاﻡ اﻟﻔﺎﻅ اﺯ ﺷﻤﺎ ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﺗﺸﻜﺮ و اﻣﺘﻨﺎﻥ ﻛﻨﻢ.

 9. سلام و احترامات خدمت شما داکتر صاحب…
  لطفاً اگر امکان دارد کتاب های جیبی کارخانگی مضامین را نیز اپلود کنید.
  سپاس

  • رضا جان، موفق و کامگار باشید!

  • سرورهای ویب سایت را تغییر دادیم و DNS ویب سایت زمانیکه هاستنگ تغییر کند نیز تغییر میکند. شاید به همین خاطر مشکل موقتی ایجاد شده باشد. لطفاً چند ساعت دیگر نیز صبر کنید و بعد از آن دانلود کنید. درصورتیکه بازهم دانلود نشد، شاید کدام مشکل دیگری باشد و مرا در جریان بگذارید تا مشکل را حل کنیم.

  • سلمان جان، من لینک ها را بررسی کردم. هم در کمپیوتر و هم در موبایل توانستم فورمها را دانلود کنم.
   1- آیا از موبایل استفاده میکنید ویا از کمپیوتر؟
   2- میشود بگویید که دانلود نمیشود ویا دانلود میشود اما نمیتوانید آنرا باز کنید؟

 10. سلام، خیلی خیلی سپاس از زحمات شما، که از راه دور میتوانیم کتاب های مفید را به زبان مادری خود دانلود نمايم و هر گونه مشکل را حتی از کشور خارج بپرسیم و جواب خ.د را بگيريم. سپاس از همه تان.😃

  • حکمت جان، موفق و کامگار باشید. درصورتیکه در مضامین ساینسی مشکل داشته باشید میتوانید در بخش حل سوالات، سوال تانرا مطرح کنید. ان شاالله برایتان جواب خواهیم داد.
   آدرس بخش حل مشکلات انیس قرار ذیل است:
   حل سوالات

 11. لـــه تاسو ښــاغلی ډاکــټر صاحب څخه نړی مننه چی زمونږ لپاره دومره هڅه او کوښښ کوی

 12. تشکر فراوان از همه شما استادان قرانقدر از بابت زحمات فراوان تان جهت برنامه های درسی کامل و عالی که در خدمت ما شاگردان قرار میدهید امید در همه عرصه های زندگی کامیاب و سربلند باشید.
  جهت امتحانات کانکور که پیش رو دارم برایم مشکلی پیش آمده که به مشوره عالی شما استاد محترم نیاز دارم امید که در زمینه همرای شاگرد خود کمک کنید تشکر.

 13. تصمیم دارم جهت امتحانات خود را از مرکز به ولایت خود (پنجشیر) تبدیل نمایم گفته میشود که شانس کامیابی به رشته دلخواه هم در آنجا زیاد است ازین بابت میخاستم تا از شما مشوره اخذ نمایم.تشکر

  • انوش جان، چانس کامیابی در کابل و سایر ولایت هیچ فرقی ندارد!
   بعضی ها فکر میکنند که در کابل اشتراک کننده گان زیاد است و چانس کامیابی کم است و در سایر ولایات اشتراک کننده گان کم و چانس کامیابی زیاد است. نخیر! چنین نیست. هیچ فرقی بین چانس کامیابی کابل با سایر ولایات وجود ندارد. چانس کامیابی یک دانش آموز در ابتدا ارتباط به درس خواندن و زحمت کشی خود دانش آموز دارد و بعد از آن ارتباط به سوالات کانکور دارد. بطورمثال: امسال در امتحانات کابل سوالات آسان بود اما در امتحانات ولایات سوالات مشکل بود. سالهای قبل در ولایات سوالات آسان و در کابل مشکل بود. این را گفته نمی توانیم که در امتحان بعدی سوالات کدام ولایت آسان خواهد بود اما هر چیز ارتباط به طالع خوب شما دارد. به نظر من این تبدیلی کدام فایده خاصی برای تان نخواهد داشت. موفق باشید!

  • فورم های سال ۱۳۹۵ – ۱۳۹۶ در اختیار ما قرار ندارد. دلیل آن اینست که در امتحان ۱۳۹۵ – ۱۳۹۶ وزارت تحصیلات عالی اجازه عرضه شدن فورم ها را بعد از امتحان نداد و اگر کسی این فورمها را چاپ هم کند پیگرد قانونی دارد.

 14. فورم های کانکور در صحفه فیس بوک انیس موجود بود اما در ویب سایت موجود نمی باشد استاد محترم .

  • نبیل جان، تنها فورمهای کابل بود که در فیسبوک به نشر رسید اما فورمهای سایر ولایات در دسترس هیچ کسی قرار ندارد. اگر هدف شما مجموعه مکمل فورمهای کانکور سال 1395 – 1396 است متاسفانه که نزد هیچ کسی وجود ندارد.

دیدگاه‌ تان را بنویسید